Bundesliga nisë me këtë supergol (VIDEO)

Bundesliga gjermane ka nisur me një breshëri golash në ndeshjen mes Schalkes dhe Hannover. Në sfidën e parë të këtij sezoni u shënuan plot 9 gola ku Schalke fitoj me rezultat 5 me 4. Por goli më i bukur padyshim që ishte ai i fundit në këtë ndeshje. Ish sulmuesi i Manchester United, Mame Diouf realizoi me një gërshërë fantastike nga një distancë e largët prej 17 metrash.