Shikojeni se si Ibrahimoviq përqesh gjyqtarin (video)

Kur është në pyetje Zlatan Ibrahimoviq asgjë nuk është e çuditshme. Mund t’i shënoj katër gola, mund të huq të pabesueshmen, të nokautoj dhe shkelë kundërshtarët, ndërsa tash ka treguar edhe si di të tallet me gjyqtarin. Ngjashëm si një fëmijë, Ibra është tallur me gjyqtarin në ndeshjen kundër Ajaccios e cila përfundoi 0:0. Për këtë gjest, boshnjaku nuk i ndëshkua nga gjyqtari. (ORAinfo)