Noizy mesazh Getoarit, kercenon me video

Ju zoçkat e Kosovës bëni mirë ta mbyllni gojën, ndryshe do ta hedh videon kur ju kam rrahur dhe videon që Varrosi… Dafina Zeqirin”. Ky ishte mesazhi që reperi i njohur nga Shqipëria e ka lënë në profilin e tij në Facebook, duke e kërcënuar kështu reperin tjetër të njohur kosovar, Getoar Selimi. Ditë më parë, Getoari kishte shpërndarë sipas Noizyt disa lajme jo të mira, siç ndodh rëndom ndërmjet dy reperëve. Në bazë të këtij profili, zërat se Noizy do të takohet dhe do të pajtohet me anëtarët e Baba Stars bien poshtë, pasi zënkat e tyre fatkeqësisht kanë lëshuar rrënjë thellë. Ndërsa për emrin e reperit Varrosi, ai është pjesë e OTR, grupit të Noizyt dhe ka lindur në Burrel, por jeton në Londër, dhe si duket paska pasur një takim me Dafina Zeqirin.