Hiç s’po ua nin çka po ndodh në fushë! (video)

Në ndeshjen miqësore ndërmjet Galatasarayt dhe skuadrës gjermane të ligës së dytë, Alen, ka ardhur deri të një ndërprerje interesante e ndeshjes, sepse dy qenë retriverë kanë hyrë në fushë. Dy retriverë ngjyrë ari në minutën e 53 kanë hyrë në fushë duke u kapur për një kapele. Se sa ishin këta ‘huliganë’ të ‘butë’ tregon edhe fakti se i lejuan futbollistët e të dy skuadrave që të luanin me ta. Në fund, dy pjesëtarë të sigurimit të stadiumit i larguan ata nga fusha. (ORAinfo)