“X Factor” për pak nuk u shndërrua në “S Factor”

“X Factor” për pak sa nuk u bë “S Factor” kur nikoqirja e mbrëmjes, Khloe Kardashian nisi të flirtonte me Simon Cowell. Khloe dukej më bukur se asnjëherë më parë gjatë episodës së fundit të spektaklit e veshur me një fustan të bardhë dhe flokët e valëvitura dhe vendosi që këtë gjë ta festonte duke i dhuruar Simon-it pak spektakël. Përveq detyrës që ajo ka për të qëndruar në skenë bashkë me Mario Lopez, ajo iu afrua tavolinës së panelit të jurisë dhe shkoi drejt tek Simon për ta bërë të ndihej paksa i ngacmuar. Kjo e bëri të parin e “X Factorit” të ndihej mirë pasi që shihej duke qeshur gjatë gjithë kohës. Mysafir në këtë mbrëmje ishin edhe Kim Kardashian me të dashurin, Kanye West dhe motrat e tyre të vogla Kendall dhe Kylie Jenner./Indeksonline/